Ameliyat hasta için fiziksel ve zihinsel zorluklara neden olan acı verici ve üzücü bir deneyim olabilir. Bu nedenle, iyileşme sürecinin sorunsuz bir şekilde yürümesini hedefleyen kapsamlı bir profesyonel bakım gerekebilir. Deneyimli ekibimizin ana amaçlarından biri operasyonun neden olduğu rahatsızlıkları en aza indirmek ve komplikasyon riskini ortadan kaldırmaktır.

Bu ihtiyaçlar konusunda son derece hassas olan kurum sahibimiz Doktor Tülin Öztürk ameliyat sonrası destek için özel olarak eğitilmiş ekip üyeleri tercih etmektedir.  Bu ekip, kişisel bakımdan giyinmeye, yemek yedirmeye ya da yara bakımı, kateter ve kolostomi torbası bakımı gibi daha kişisel ihtiyaçlar konusunda hizmet vermektedir. Operasyon sonrası bakımımız aşağıdakileri kalemleri içerir:

  • Bakım başlamadan önce tam değerlendirme yapılması.
  • Bireye özel kişisel bakım desteği.
  • 7 gün 24 saat ulaşılabilir uzman doktor, hemşire ve bakım desteği.
  • Değişen ihtiyaçlara uyum sağlayan bakım hizmeti.
  • Rehabilitasyon ve sosyal aktiviteler ile birlikte operasyonun hastalar üstündeki fiziksel ve psikolojik etkilerini en aza indirerek, hayattan aldıkları keyfi arttırmak.

Deneyimli ve güler yüzlü ekip üyelerimiz ameliyat sonrası iyileşme süreci ve bu süreçte yaşanan zorluklarla nasıl başa çıkılacağı konusunda öneri, destek ve kesintisiz hizmet ilkesi ile hareket etmektedir. Uzman ekibimizden operasyon sonrası bakım desteği hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın.